"Hodowla SmigiBri*PL to hodowla z prawdziwego zdarzenia. Tam nie hoduje się kotów, tam je wychowują. Zakup kota od Pani Żanety to nie jest transakcja kupna sprzedaży tylko adopcja. Dostaje się cudownego futrzaka, który dorasta w domu pełnym miłości, gdzie obdarzony jest należytą uwagą oraz opieką zarówno medyczną jak i emocjonalną dzięki czemu w nowym domu proces aklimatyzacji przebiega bardzo sprawnie. Kontakt z Panią Żanetą oraz jej fachowa pomoc jest dla każdego nowego opiekuna bezcennym "darem". W 100% polecam wszystkim chętnym zakup kota w tej właśnie hodowli. Doskonały dobór rodziców dla kociaków sprawia, że maluchy są po prostu cudowne a dzięki ich wychowaniu mają wspaniałe charaktery i są prawdziwymi przyjaciółmi dla swoich właścicieli."
                                   Gosia L. opiekunka Bruna SmigiBri*PL (14.03.2017)

 

"Wir haben im 2016 unsere Britisch Kurzhaar aus der Zucht von Zaneta bekommen. Die Katzen wachsen in einer liebevollen und familiären Umgebung auf. Sie vertragen sich gut mit ihren Artgenossen und auch mit Hunden. Der Kontakt mit Frau Zaneta ist jedes mal sehr nett und besteht auch noch ein Jahr nach dem Kauf. Ich kann diese Züchterin nur empfehlen."
                                  Claudia owner of Bonnie

 

"Serdecznie polecam hodowlę SmigiBri*PL Pani Żanety Karolskiej. Pani Karolska to osoba, która oddaje całe serce aby każdy kot czuł się najlepiej od pierwszych chwil. Koty maja świetne warunki do spędzania swoich pierwszych tygodni zanim opuszcza hodowle :) Pani Żaneta ma ogromna wiedzę na temat Brytyjczyków i zawsze chętnie doradzi - dlatego jako nowicjuszka w posiadaniu kotow, czuje jej duże wsparcie. Jeśli chcecie zdrowego, dobrze odchowanego, szczęśliwego i obdarzonego miłością Kota Brytyjskiego to zapraszam do hodowli pani Żanety :) Ps. Mam dwa koty z hodowli pani Żanety od pół roku i jestem najszczęśliwsza "mamą" na świecie ;)"
                                Kasia właścicielka Lili (Channel) i Frodo (Ciao Frodo) (05.10.2017)

 

"Odkąd tylko pamiętam razem z narzeczonym marzyliśmy o Kocie… Kiedy natknęliśmy się na hodowlę Pani Żanety i zobaczyliśmy zdjęcia przepięknych małych Brytyjczyków – od razu wiedzieliśmy! Któryś z tych kociaków musi być nasz! No i stało się - od trzech miesięcy towarzyszy nam wspaniały Kocur Cesar, który szturmem zdobywa wszystkie ludzkie serca… Jest pięknym, głośno mruczącym przytulakiem. Pani Żaneta to osoba kochająca, a przede wszystkim – rozumiejąca koty. Koty z jej hodowli to zwierzęta zadbane, dokładnie przebadane i zaszczepione. Pani Żaneta jest niezastąpiona w czasie pierwszych wspólnych dni z nowym "członkiem rodziny" - chętnie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości, jednocześnie służąc ogromną pomocą w zakupie odpowiednich kocich przyborów i ustaleniu kociego menu. Gorąco polecamy! Jeśli marzysz o kocim życiowym towarzyszu – wybierz zwierzaka z hodowli SmigiBri*PL!"
                            Kasia / Cesar SmigiBri*PL (05.10.2017)

 

“Serdecznie polecam hodowlę SmigiBri*Pl

Wspaniałe kociaki wychodzą z tego domku.

Zdrowe, piękne, wychowane, przygotowane do życia wśród dzieci a to dla mnie było ważne.

Z całego serca polecam!”

                  Aleksandra właścicielka Diego (27.12.2017)

 

“Polecam hodowlę, kotek wspaniały, zdrowy, dobrze wychowany ;)

Oprócz pięknego rasowego kocurka otrzymałam wiele porad dotyczących, pielęgnacji, karmienia, zapewnienia bezpieczeństwa.

Jeśli kupować kotki to tylko tu i tą rasę !!!!!!!!!”

                 Kasia właścicielka Dastiego (07.01.2018)

 

 

"Gorąco polecam rodzinną hodowlę SmigiBri Pani Żanety Karolskiej ! 

Kociaki w tej hodowli mają świetne warunki od momentu narodzin. Są otoczone troskliwą opieką przez domowników i traktowane jak członkowie rodziny, co procentuje w przyszłości w nowych domach. Pani Żaneta dba także o dobre wychowanie Brytków. Wraz z ślicznym Kocurkiem otrzymałam mnóstwo cennych porad dotyczących zdrowego żywienia, pielęgnacji i zapewnienia odpowiedniego rozwoju. Pani Żaneta ma ogromną wiedzę na temat tej rasy i zawsze można liczyć na jej pomoc. Do naszego Edwarda w przyszłości na pewno dołączy Smigusiowa koleżanka – oczywiście z hodowli Pani Żanety ! 😊😊😊

                                                          Joasia opiekunka Edd Edwarda SmigiBri

 
 

 

 

 

Do góry